KOMPOZITNÍ VINYL

Nová generace zámkových vinylových podlah ( tzv. rigidní vinyl )

Díky unikátnímu jádru a mimořádně robustnímu zámkovému spoji, jsou podlahy mnohem pevnější ve srovnání s běžnými LVT dílci, a proto nehrozí žádné nebezpečí vzniku spár. Vzhledem k tomu, že jsou podlahy vyrobeny z vysoce kvalitního materiálu jsou plně odolné vůči vodě, nebudou bobtnat a ani se nepoškodí pokud přijdou do styku s vodou a nehrozí absolutně žádné riziko zvednutých hran nebo předčasného opotřebení. Podlaha téměř nereaguje na teplotní změny a lze ji položit na teplovodní či elektrické podlahové vytápění. Rychlá montáž šetří čas, odpadá časově a finančně náročné stěrkování a není nutná speciální drahá podložka.

 

EASY

Vinylové podlahy EASY jsou tvořeny přírodním kamenem pryskyřicemi a stabilizátory. Toto vše tvoří rigidní tvrdé jádro. Rigidní vinyl j velmi odolný proti opotřebení, vlhkosti, požárům a nemění tvar. EASY v sobě má také integrovanou podložku, která absorbuje drobné nerovnosti podlahy, podložka také snižuje hluk, tato podložka je již zahrnuta v ceně vinylu.

Podrobnosti

ESNA

Vinylové podlahy ESNA jsou tvořeny přírodním kamenem pryskyřicemi a stabilizátory. Toto vše tvoří rigidní tvrdé jádro. Rigidní vinyl j velmi odolný proti opotřebení, vlhkosti, požárům a nemění tvar. ESNA v sobě má také integrovanou podložku, která absorbuje drobné nerovnosti podlahy, podložka také snižuje hluk a je již zahrnuta do ceny vinylu.  

Podrobnosti

EMO

Rigidní vinyl s integrovanou podložkou

Podrobnosti

RIGID B+

Rigidní vinyl s integrovanou podložkou

Podrobnosti

EXPONA CLIC 19db

Extrémně tichá vinylová plovoucí podlaha s rigidní konstrukcí

Podrobnosti

DOURO

Rigidní vinylová podlaha s integrovanou podložkou.

Podrobnosti

AFIRMAX rigidní vinyl

AFIRMAX je kvalitní vinylová podlaha určena pro bytová a komerční využití. Pro řemeslníky, typ pokládky je zámková a nosný materiál kompozitní nosič rigidní spc.

Podrobnosti

Naši dodavatelé podlahových krytin

Kontaktujte nás!

Pošlete nám nezávazkou poptávku. Naceníme vám materiál i montážní práce a sdělíme vám nejbližší termín realizace zakázky.

Kontakty

Máte dotaz? Napište nám!