KOMPOZITNÍ VINYL

Nová generace zámkových vinylových podlah ( tzv. rigidní vinyl )

Díky unikátnímu jádru a mimořádně robustnímu zámkovému spoji, jsou podlahy mnohem pevnější ve srovnání s běžnými LVT dílci, a proto nehrozí žádné nebezpečí vzniku spár. Vzhledem k tomu, že jsou podlahy vyrobeny z vysoce kvalitního materiálu jsou plně odolné vůči vodě, nebudou bobtnat a ani se nepoškodí pokud přijdou do styku s vodou a nehrozí absolutně žádné riziko zvednutých hran nebo předčasného opotřebení. Podlaha téměř nereaguje na teplotní změny a lze ji položit na teplovodní či elektrické podlahové vytápění. Rychlá montáž šetří čas, odpadá časově a finančně náročné stěrkování a není nutná speciální drahá podložka.

 

Cavalio 0,3 - Zámkové

Zámková vinylová podlaha Cavalio s integrovanou podložkou pro bytové prostory. Díky nášlapné vrstvě (0,3) se řadí do zátěžové třídy 23/31, která umožňuje jeho použití v bytových s intenzivním využíváním, ale zvládne i komerční prostory s lehkou zátěží.

Vaše cena:

1 099 Kč/ vč. DPH

Podrobnosti

Cavalio 0,55 - Zámkové

Zámková vinylová podlaha s integrovanou podložkou Cavalio pro objekty a komerční prostory. Díky silné nášlapné vrstvě (0,55) se řadí do zátěžové třídy 33/42, která umožňuje jeho použití v komerčních prostorech s intenzivním využíváním. Zátěž v domácnosti tak zvládne hravě.

Vaše cena:

1 229 Kč/ vč. DPH

Podrobnosti

EASY

Vinylové podlahy EASY jsou tvořeny přírodním kamenem pryskyřicemi a stabilizátory. Toto vše tvoří rigidní tvrdé jádro. Rigidní vinyl j velmi odolný proti opotřebení, vlhkosti, požárům a nemění tvar. EASY v sobě má také integrovanou podložku, která absorbuje drobné nerovnosti podlahy, podložka také snižuje hluk, tato podložka je již zahrnuta v ceně vinylu.

Podrobnosti

AFIRMAX LEGNAR

  Inovativní kolekce vinylových panelů vyráběných na bázi minerálního jádra. I přes svou malou tloušťku mají nejvyšší užitnou třídu 23/33, což umožňuje jejich použití nejen ve všech bytových prostorech, ale také v intenzivně využívaných komerčních prostory.

Podrobnosti

AFIRMAX BICLICK

  Vinylové podlahy z této kolekce jsou klasikou. Postavené na minerálním jádru a technologii HD MINERAL CORE jsou extrémně odolné, nárazuvzdorné a voděodolné. Díky své malé tloušťce budou tyto panely perfektní jako renovační materiál kladený na staré dlaždice, aniž by bylo nutné je odštípávat. Třída použitelnosti 23 poskytuje možnost pokládky ve všech místnostech v domě a vysoká tvarová stálost umožňuje pokládat až 200 metrů čtverečních bez dilatačních spár. Bez prahů a profilů, také ve dveřích a průchodech mezi místnostmi. K dispozici v deseti klasických dubových vzorech. Přírodní barvy a jemné zrnění budou ladit s každým stylem interiéru.

Podrobnosti

ESNA

Vinylové podlahy ESNA jsou tvořeny přírodním kamenem pryskyřicemi a stabilizátory. Toto vše tvoří rigidní tvrdé jádro. Rigidní vinyl j velmi odolný proti opotřebení, vlhkosti, požárům a nemění tvar. ESNA v sobě má také integrovanou podložku, která absorbuje drobné nerovnosti podlahy, podložka také snižuje hluk a je již zahrnuta do ceny vinylu.  

Podrobnosti

DOURO

Rigidní vinylová podlaha s integrovanou podložkou.

Podrobnosti

RIGID B+

Rigidní vinyl s integrovanou podložkou 

Podrobnosti

EMO

Rigidní vinyl s integrovanou podložkou

Podrobnosti

Metamorphose

Vinylová podlaha Metamorphose RIGID SPC má integrovanou podložku,  je velmi odolná a snadno se udržuje. Podlaha je vodoodolná, lze ji díky této vlastnosti položit i do více vlhkých prostorách ( koupelný, atd.)

Podrobnosti

KOMPLETNÍ KOLEKCE CREATION - RIGID

Kompletní produktový katalog naleznete v záložce ke stažení.

Podrobnosti

EXPONA CLIC 19dB - STONE

Expona Clic 19 dB obsahuje v nosné desce minerály a proto je konstrukce tohoto typu označována jako SPC rigid nebo "minerální podlahy". Zvukově izolační podložky IXPE tlumí kročejový hluk o 19 dB. Pod vinylovou podlahu není potřeba podložka ani parofolie. Expona Clic je podlaha bez škodlivin, 100% recyklovatelná. Nejpřísnější certifikátu Indoor Air Comfort Gold z ní dělá ideální podlahu do všech místností v domácnosti.

Vaše cena:

1 093 Kč/m2 vč. DPH

Podrobnosti

EXPONA CLIC 19dB - WOOD

Expona Clic 19 dB obsahuje v nosné desce minerály a proto je konstrukce tohoto typu označována jako SPC rigid nebo "minerální podlahy". Zvukově izolační podložky IXPE tlumí kročejový hluk o 19 dB. Pod vinylovou podlahu není potřeba podložka ani parofolie. Expona clic je podlaha bez škodlivin, 100% recyklovatelná. Nejpřísnější certifikátu Indoor Air Comfort Gold z ní dělá ideální podlahu do všech místností v domácnosti.

Vaše cena:

1 053 Kč/m2 vč. DPH

Podrobnosti

Naši dodavatelé podlahových krytin

Kontaktujte nás!

Pošlete nám nezávazkou poptávku. Naceníme vám materiál i montážní práce a sdělíme vám nejbližší termín realizace zakázky.

Kontakty

Máte dotaz? Napište nám!