Objektové koberce

ZPĚT     

ATOZ

ATOZ je kvalitní smyčkový zátěžový koberec určený pro komerční i bytové prostory a kanceláře. Koberec je vybaven prvotřídní podkladovou vrstvou Flextex Plus ActionBac (syntetická juta) - jedná se o pevnou a odolnou syntetickou tkaninu. Koberce s touto podkladovou vrstvou je možné aplikovat technikou natahování. Probarvené SDN vlákno (Solution Dyed Nylon) zajišťuje stálobarevnost a větší odolnost proti běžným nečistotám. Koberec ATOZ je: vhodný pro použití  s podlahovým vytápěním stálobarevný dobře tlumí kročejový hluk odolný proti kolečkovému nábytku celková váha (g/m2) - 1630 počet uzlů (na m2) - 193500

Podrobnosti

E-Sella

Koberec s vysokou zátěží vhodný do komerčních prostor

Podrobnosti

Sella

POZOR DOPRODEJ! Koberec s vysokou zátěží vhodný do komerčních prostor

Podrobnosti

Bellissimo

POZOR DOPRODEJ! 100% PA 6 imprel koberec s vysokou zátěží

Podrobnosti

Forza

Zátěžový koberec Forza je vpichovaný netkaný koberec v šíři 2 m a 4 m. K výrobě se používá 100% polypropylenové vlákno o hmotnosti 900 g/m2. Zátěžové koberce Forza mají celkovou výšku 7 mm a jsou plně impregnované s latexovou podložkou.

Podrobnosti

Primavera

Kolekce koberců PRIMAVERA přináší řadu decentnějších i výraznějších barev. Jednobarevný koberec doplňuje žíhání vytvořené kombinací bílých a šedých vláken. Ideální umístění najde kolekce PRIMAVERA v bytových prostorech, často se však také využívá jako ekonomická varianta do komerčních prostor. Koberec lze kombinovat s různými styly interiéru a dává možnost doladit je o výraznější doplňky.

Podrobnosti

Naši dodavatelé podlahových krytin

Kontaktujte nás!

Pošlete nám nezávazkou poptávku. Naceníme vám materiál i montážní práce a sdělíme vám nejbližší termín realizace zakázky.

Kontakty

Máte dotaz? Napište nám!