Objektové heterogenní podlahy

     

ETERNAL ORIGINAL

Eternal Original je odolná vinylová podlaha pro komerční použití vhodná téměř do všech prostředí. Postačí standardní režim čištění a ochrana PUR Pearl zabrání opotřebení po mnoho let. Kolekce je nabízena ve 4 různých designech: oblíbené dřevěné a betonové designy, design Smaragd a nový celoplošný design v široké škále aktuálních barev. Vysoké procento recyklovaného obsahu v rubové vrstvě přispívá k pozitivnímu profilu udržitelnosti. Eternal Original je vysoce kvalitní, jak byste očekávali od jakéhokoliv produktu Forbo. Vyráběn je v Evropě.

Podrobnosti

PINTO 0,8

Heterogenní podlaha PINTO 0,8 je efektivní řešení pro segment školství a pro veřejné budovy. PINTO 0,8 nabízí nadčasový design a barvy s výbornou odolností vůči provozu.

Podrobnosti

Smaragd Classic

Smaragd Classic je vysoce kvalitní heterogenní vinylová krytina, která vyhovuje všem běžným potřebám v různých segmentech a aplikacích v každém okamžiku dne. Vytváří lepší prostředí, ve kterém můžete pracovat, žít, komunikovat, relaxovat, léčit se, učit se a hrát si. KOLEKCE od 2019

Podrobnosti

Smaragd Standart

Smaragd Standart je vysoce kvalitní heterogenní vinylová krytina, která vyhovuje všem běžným potřebám v různých segmentech a aplikacích v každém okamžiku dne. Vytváří lepší prostředí, ve kterém můžete pracovat, žít, komunikovat, relaxovat, léčit se, učit se a hrát si.

Podrobnosti

Smaragd Lux

Smaragd LUX je vysoce kvalitní heterogenní vinylová krytina, která vyhovuje všem běžným potřebám v různých segmentech a aplikacích v každém okamžiku dne. Vytváří lepší prostředí, ve kterém můžete pracovat, žít, komunikovat, relaxovat, léčit se, učit se a hrát si. KOLEKCE od 2019

Podrobnosti

ORION

Podlahy Orion jsou flexibilní heterogenní pěnové podlahové krytiny, které jsou vhodné do obytných interiérů s vysokou intenzitou používání. Podlahy jsou také vhodné do interiérů veřejných budov se silným provozem a do míst, kde je potřeba vytvořit ochranu proti statické elektřině. Podlahy Orion mají celkovou tloušťku 2,2 mm a nášlapnou vrstvu 0,5 mm.

Podrobnosti

ORION CHIPS

Podlahy Orion Chips jsou flexibilní heterogenní pěnové krytiny, které mají celkovou tloušťku 2,2 mm a nášlapnou vrstvu 0,5 mm. Orion Chips mají průhlednou nášlapnou vrstvu, která zajišťuje tvrdost a jedinečný design. Podlahy jsou vhodné do obytných prostorů s vysokou intenzitou používaní a do komerčních prostorů s hustým provozem.

Podrobnosti

Naši dodavatelé podlahových krytin

Kontaktujte nás!

Pošlete nám nezávazkou poptávku. Naceníme vám materiál i montážní práce a sdělíme vám nejbližší termín realizace zakázky.

Kontakty

Máte dotaz? Napište nám!