Objektové heterogenní podlahy

     

ETERNAL ORIGINAL

Eternal Original je odolná vinylová podlaha pro komerční použití vhodná téměř do všech prostředí. Postačí standardní režim čištění a ochrana PUR Pearl zabrání opotřebení po mnoho let. Kolekce je nabízena ve 4 různých designech: oblíbené dřevěné a betonové designy, design Smaragd a nový celoplošný design v široké škále aktuálních barev. Vysoké procento recyklovaného obsahu v rubové vrstvě přispívá k pozitivnímu profilu udržitelnosti. Eternal Original je vysoce kvalitní, jak byste očekávali od jakéhokoliv produktu Forbo. Vyráběn je v Evropě.

Podrobnosti

PINTO 0,8

Heterogenní podlaha PINTO 0,8 je efektivní řešení pro segment školství a pro veřejné budovy. PINTO 0,8 nabízí nadčasový design a barvy s výbornou odolností vůči provozu.

Podrobnosti

Smaragd Classic

Homogenizovaná heterogenní vinylová krytina KOLEKCE od 2019

Podrobnosti

Smaragd Standart

Heterogenní vinylová krytina

Podrobnosti

Smaragd Lux

Heterogenní vinylová krytina

Podrobnosti

ORION

Podlahy Orion jsou flexibilní heterogenní pěnové podlahové krytiny, které jsou vhodné do obytných interiérů s vysokou intenzitou používání. Podlahy jsou také vhodné do interiérů veřejných budov se silným provozem a do míst, kde je potřeba vytvořit ochranu proti statické elektřině. Podlahy Orion mají celkovou tloušťku 2,2 mm a nášlapnou vrstvu 0,5 mm.

Podrobnosti

ORION CHIPS

Podlahy Orion Chips jsou flexibilní heterogenní pěnové krytiny, které mají celkovou tloušťku 2,2 mm a nášlapnou vrstvu 0,5 mm. Orion Chips mají průhlednou nášlapnou vrstvu, která zajišťuje tvrdost a jedinečný design. Podlahy jsou vhodné do obytných prostorů s vysokou intenzitou používaní a do komerčních prostorů s hustým provozem.

Podrobnosti

Naši dodavatelé podlahových krytin

Kontaktujte nás!

Pošlete nám nezávazkou poptávku. Naceníme vám materiál i montážní práce a sdělíme vám nejbližší termín realizace zakázky.

Kontakty

Máte dotaz? Napište nám!