Vinylové podlahy v metráži 

ZPĚT

ALLTEX

ALLTEX od firmy GERFLOR patří díky patentované technologie podkladového filcu mezi samovyrovnávací podlahovou krytinu, která dokáže spolehlivě vyrovnat drobné nerovnosti podkladu.

Podrobnosti

ICONIC 300+

Kolekce bytového PVC v rolích ICONIK+ představuje širokou paletu nadčasových dekorů a je perfektní rovnováhou mezi stylem a funkčností. Celková tloušťka 3mm poskytuje excelentní akustický a zesílená nášlapná vrstva dodává trvanlivost a odolnost. Proto je tato kolekce vhodná především do kuchyní a obývacích pokojů Díky naší povrchové úpravě Extreme Protection je vaše podlaha mimořádně odolná a snadno se udržuje čistá a krásná.

Podrobnosti

ICONIC 220T

Kolekce vinylových krytin ICONIK 220T pro domácnost v rolích je cenově dostupným řešením pro snadné rekonstrukce. Její speciální textilní podložka poskytuje tepelný i akustický komfort pro útulné bydlení a nabízí i další výhodu: textilní podložka skryje drobné vady podkladu, a proto není nutná jeho příprava. Díky naší povrchové úpravě Extreme Protection se podlaha snadno čistí a udržuje krásná.

Podrobnosti

Transit Tex

Podlahová krytina je potištěná vícevrstvá PVC krytina, dvojnásobně vyztužená skleněným rounem a rubovou textilií, izofonická, s průhlednou nášlapnou vrstvou (0,40 mm) typTRANSIT TEX 2S2 nebo nášlapnou vrstvou (0,45 mm) typ TRANSIT TEX 2S3 MAX.

Podrobnosti

Texline

Texline je nejrozšířenější řadou samovyrovnávacích PVC podlahových krytin určených pro bytové použití.    

Podrobnosti

HQR

Produktová řada PVC podlah Gerflor HQR byla navržena tak, aby byla maximálně odolná proti opotřebení a dala se použít zároveň v komerčních prostorách i v domácnostech. Nabízí vysokou odolnost užitné třídy 41 a širokou nabídku luxusních dekorů. Naprosto unikátní technologie Fiber Glass textilní podložky umožňuje snížení nákladů spojených s přípravou podkladu a následnou pokládkou krytiny. Tato technologie dokáže vyrovnávat drobné nerovnosti v podkladu, snižuje hluk a velmi dobře akumuluje teplo. Vysokou kvalitu podlah Gerflor HQR podtrhuje 15 letá záruka, která se vztahuje na bytové prostory.

Podrobnosti

Taralay Libertex

Taralay Libertex je nový produkt z řady vinylových podlah s textilní podložkou, který je vhodný k volné pokládce nejen v bytových, ale i v komerčních prostorách.

Podrobnosti

PVC Quintex

Dostupné v šíři 5 metrů.

Podrobnosti

PVC Toptex

Dostupné v šíři 5 metrů.

Podrobnosti

Naši dodavatelé podlahových krytin

Kontaktujte nás!

Pošlete nám nezávazkou poptávku. Naceníme vám materiál i montážní práce a sdělíme vám nejbližší termín realizace zakázky.

Kontakty

Máte dotaz? Napište nám!