Vinylové podlahy v metráži 

ZPĚT

Transit Tex

Podlahová krytina je potištěná vícevrstvá PVC krytina, dvojnásobně vyztužená skleněným rounem a rubovou textilií, izofonická, s průhlednou nášlapnou vrstvou (0,40 mm) typTRANSIT TEX 2S2 nebo nášlapnou vrstvou (0,45 mm) typ TRANSIT TEX 2S3 MAX.

Podrobnosti

Loftex

Loftex je PVC krytina v metráži s třídou zátěže 23/31, díky které je tato podlaha vhodná pro použití do všech bytových prostorů, avšak může být také použitá v komerčních prostorách s nízkou zátěží. Podlaha je vybavená speciálním filcem s technologii GFT, který je schopný spolehlivě vyrovnat drobné nerovnosti v podkladu.

Podrobnosti

PVC Vartex

Vartex je PVC krytina v metráži s třídou zátěže 23/31, díky které je tato podlaha vhodná pro použití do všech bytových prostorů, avšak může být také použitá v komerčních prostorách s nízkou zátěží. Podlaha je vybavená speciálním filcem, který je schopný spolehlivě vyrovnat drobné nerovnosti v podkladu. Krytina Vartex je dostupná v šíři 3 metry, 4 metry a nově i 3,5 metrů.

Podrobnosti

ICONIC 300+

Kolekce bytového PVC v rolích ICONIK+ představuje širokou paletu nadčasových dekorů a je perfektní rovnováhou mezi stylem a funkčností. Celková tloušťka 3mm poskytuje excelentní akustický a zesílená nášlapná vrstva dodává trvanlivost a odolnost. Proto je tato kolekce vhodná především do kuchyní a obývacích pokojů Díky naší povrchové úpravě Extreme Protection je vaše podlaha mimořádně odolná a snadno se udržuje čistá a krásná.

Podrobnosti

ICONIC 220T

Kolekce vinylových krytin ICONIK 220T pro domácnost v rolích je cenově dostupným řešením pro snadné rekonstrukce. Její speciální textilní podložka poskytuje tepelný i akustický komfort pro útulné bydlení a nabízí i další výhodu: textilní podložka skryje drobné vady podkladu, a proto není nutná jeho příprava. Díky naší povrchové úpravě Extreme Protection se podlaha snadno čistí a udržuje krásná.

Podrobnosti

ALLTEX

POZOR DOPRODEJ! ALLTEX od firmy GERFLOR patří díky patentované technologie podkladového filcu mezi samovyrovnávací podlahovou krytinu, která dokáže spolehlivě vyrovnat drobné nerovnosti podkladu.

Podrobnosti

Texline

Texline je nejrozšířenější řadou samovyrovnávacích PVC podlahových krytin určených pro bytové použití.    

Podrobnosti

HQR

Produktová řada PVC podlah Gerflor HQR byla navržena tak, aby byla maximálně odolná proti opotřebení a dala se použít zároveň v komerčních prostorách i v domácnostech. Nabízí vysokou odolnost užitné třídy 41 a širokou nabídku luxusních dekorů. Naprosto unikátní technologie Fiber Glass textilní podložky umožňuje snížení nákladů spojených s přípravou podkladu a následnou pokládkou krytiny. Tato technologie dokáže vyrovnávat drobné nerovnosti v podkladu, snižuje hluk a velmi dobře akumuluje teplo. Vysokou kvalitu podlah Gerflor HQR podtrhuje 15 letá záruka, která se vztahuje na bytové prostory.

Podrobnosti

Taralay Libertex

Taralay Libertex je nový produkt z řady vinylových podlah s textilní podložkou, který je vhodný k volné pokládce nejen v bytových, ale i v komerčních prostorách.

Podrobnosti

PVC Quintex

Kolekce QUINTEX nabízí pestrý výběr zejména z různých druhů dubového dřeva, a to nejen s dekorem prken, ale také ve vzhledu klasických parket. Tato kolekce najde své místo ve vysoce frekventovaných bytových prostorech i mírně vytížených veřejných zónách. Dostupná také v šíři 5 metrů.

Podrobnosti

PVC Toptex

PVC TOPTEX patří mezi vysoce odolné krytiny v oblíbených dekorech přesvědčivě imitujících dřevo. Pro svou vysokou odolnost Vás nezklame ani v nejvíce frekventovaných bytových prostorech, položit jej můžete totiž i do veřejných, komerčních a průmyslových zón. Jedná se o zátěžové PVC, které je však vhodné také jako bytové. I přes vysokou pevnost Vás potěší příjemným došlapem, který poskytuje podkladová vrstva z filcu. Dostupné také v šíři 5 metrů.

Podrobnosti

Duplex

PVC Duplex je vinylová podlaha v metráži s užitnou třídou 32, která jej dělá vhodnou volbou do obytných a méně zatížených komerčních prostorů. Embosovaný povrch podlahoviny s PUR zaručí uživatelům snadnou a jednoduchou údržbu. Vinyl je také vybaven komfortním podkladem s textilní podložkou (filcem).

Podrobnosti

Fortex

Fortex je vinyl v metráži (PVC) s dekóry dřeva, dlažby a betonu. Embosovaný povrch vinylu s polyuretanovou úpravou není pórovitý a zaručuje uživatelům jednoduchou a snadnou údržbu. Spodní část vinylu Fortex je opatřena komfortním textilním filcovým podkladem. Vinyl Fortex je vhodný do všech obytných prostorů a nabízí pestrý výběr dekorů. Produkt je dostupný v šířích 4 a 5 metrů.  

Podrobnosti

Fortex Grey

PVC Fortex Grey je vinyl v metráži s užitnou třídou 41, což ho činí vhodným do bytových i komerčních prostorů s vyšším zatížením. Embosovaný povrch podlahoviny s PUR úpravou zaručí uživatelům jednoduchou a snadnou údržbu. Spodní vrstva heterogenního vinylu je opatřena komfortním podkladem s textilní podložkou (filcem). Fortex Grey je dostupný v šířích 2 a 4 metrů.  

Podrobnosti

Naši dodavatelé podlahových krytin

Kontaktujte nás!

Pošlete nám nezávazkou poptávku. Naceníme vám materiál i montážní práce a sdělíme vám nejbližší termín realizace zakázky.

Kontakty

Máte dotaz? Napište nám!