Objektové homogenní podlahy

     

Mipolam Affinity

Vysoká odolnost proti provozu Nadčasové designy Vynikajicí odolost vůči skvrnám Dostupné také v dlaždicích

Podrobnosti

Mipolam Cosmo

Homogenní zátěžová podlaha Gerflor Mipolam Cosmo je vhodná nejen do obytných, komerčních, ale i do průmyslových prostor. Tato podlaha je velice odolná a dobře se udržuje.

Podrobnosti

Sphera Element

Sphera společnosti Forbo nastavuje nové standardy na poli homogenních vinylových krytin, pro svůj design, technologii a funkčnost. 62 barev kolekce Sphera Element představuje harmonickou paletu dobře ladící i s ostatními podlahovými krytinami Forbo.

Podrobnosti

Sphera SD|EC

Sphera SD je homogenní vinylová podlahová krytina se statickými disipativními vlastnostmi. Aby byl zajištěn konzistentní a spolehlivý výkon, byly přidány disipativní čipy. Čistá struktura embosování sabbia zaručuje snadno čistitelný, matný povrch. Těchto 14 dekorů tvoří dobře vyváženou paletu barev.

Podrobnosti

POLYFLOR MYSTIQUE PUR

Homogenní PVC podlaha Mystique PUR v nejširší škále barev mezi krytinami Polyflor. Podlaha s jedinečným designem je ideální pro komerční interiéry, zdravotnická a vzdělávací zařízení a maloobchodní prodejny, aj. Podlaha je kvalitní, odolná a robustní a snadno se s ní vytváří atraktivní atraktivní design.

Podrobnosti

POLYFLOR ULTRA XL PUR

Homogenní vinylová krytina POLYFLOR ULTRA XL PUR je permanentně antistatická, má sníženou hořlavost a je vhodná i pro používání židlí na kolečkách. Vhodnost použití: školy, ambulance, nemocniční prostory… Výrobcem garantovaná životnost PUR ochranné vrstvy podlahy je až 10 let. Pro realizaci pokládky podlahových krytin nás neváhejte kontaktovat.

Podrobnosti

Naši dodavatelé podlahových krytin

Kontaktujte nás!

Pošlete nám nezávazkou poptávku. Naceníme vám materiál i montážní práce a sdělíme vám nejbližší termín realizace zakázky.

Kontakty

Máte dotaz? Napište nám!