Kobercové čtverce

ZPĚT                                      

ATOZ

ATOZ jsou kvalitní kobercové čtverce určené pro komerční i bytové prostory a kanceláře. Čtverce jsou vybaveny prvotřídní podkladovou vrstvou BITUMEN. Kobercové čtverce ATOZ jsou: vhodné pro použití  s podlahovým vytápěním, stálobarevné, dobře tlumí kročejový hluk a jsou odolné proti kolečkovému nábytku. Jejich celková váha je 1630 g/m2  a počet uzlů 193500 na m2

Podrobnosti

INNSBRUCK

Lehce lineární kolekce v zemitých přírodních odstínech. V závislosti na atmosféře, kterou chcete vytvořit, si můžete vybrat jemnou jednosměrnou instalaci čtverců s efektem moderního metrixu nebo intenzivnější kontrast instalace s otočeným směrem pokládky připomínající tkanou strukturu textilu.

Podrobnosti

SYDNEY

Neutrální barevné hladiny odráží v koberci vizuální přitažlivost současných trendů betonu a kreativní touhy moderního kancelářského interiéru. Široká paleta zemitých barev je navržená tak, aby odolala postupným změnám barevnosti zatěžovaných komerčních prostor.

Podrobnosti

ATMOS

Kobercové čtverce ATMOS nabízí patentovanou technologii, která prokazatelně dokáže zachytit a zadržet jemný prach osmkrát účinněji než hladké podlahoviny (PM10) a čtyřikrát účinněji než standardní koberce (PM10).Čtverce strukturované smyčkové kobercoviny jsou dostupné ve 12 neutrálních i jasných odstínech, které skvěle doplní moderní interiéry. Koberecové čtverce ATMOS se standardně dodávají s podložkou EcoBase. Podložka obsahuje minimálně 75 % pozitivně hodnocených recyklovaných složek v souladu s principy Cradle to Cradle®.

Podrobnosti

SPHERE

Koberecové čtverce SPHERE působí rukodělně a rustikálně, je z nich patrná inspirace přírodními materiály i prvky, a díky tomu dodávají prostředí moderních kanceláří teplo a texturu. Jejich designovému vzhledu odpovídá technologicky vyspělý rodokmen nabízející patentovanou technologie AirMaster, která prokazatelně snižuje koncentraci jemného prachu ve vzduchu čtyřikrát účinněji než obyčejných koberců a osmkrát účinněji než u hladkých podlah. Kobercové čtverce SPHERE se dodávají v 12 rustikálních, a přitom moderních barevných provedeních.

Podrobnosti

Naši dodavatelé podlahových krytin

Kontaktujte nás!

Pošlete nám nezávazkou poptávku. Naceníme vám materiál i montážní práce a sdělíme vám nejbližší termín realizace zakázky.

Kontakty

Máte dotaz? Napište nám!