ÚDRŽBA PODLAHY

ZPĚT

Údržba není totéž jako čištění. V podstatě jde o vytvoření ochranného filmu na vrchní nášlapné vrstvě, který bude odpuzovat přilnavost špíny a různých nečistot. Díky tomuto filmu se zvýší otěruvzdornost vinylové podlahy, zlepší se její optika a sníží se přilnavost nečistot, díky čemuž nečistoty nemají možnost usadit se na podlaze tak snadno, jako kdyby nebyla ošetřena.

Pro údržbu existuje řada speciálních prostředků na údržbu a ošetřování podlahové krytiny. Tyto přípravky by se měli používat zpravidla jednou za měsíc a vytírat byste s ním měli již vyčištěné podlahy, které jsou zbavené prachu i veškeré špíny. Pokud byste tento prostředek použili na špinavou podlahu, vytvořil by se na přítomných nečistotách ochranný film a vy byste nečistoty z podlahy již nedostali.

Čištění podlahy je závislé na místě pokládky a také na frekvenci jejího používání. Čištění tohoto typu podlahy je však velmi jednoduché. V případě, že se na vinylové podlaze vyskytuje jen prach a ne fleky či usazená špína, pak krytinu pouze vysajte nebo ji zbavte prachu pomocí navlhčeného mopu a čistícího prostředku. 

V případě větších nečistot použijeme vhodné čisticí prostředky. Použijte přípravky, které jsou přímo určené na odstranění nečistot z povrchu vinylových podlah. Většina výrobců vinylových podlah, nabízí také čistící přípravky, které jsou určeny přímo pro jejich produkty. Speciální čisticí prostředky nám zaručí čistý a krásný vzhled naší podlahy.   

Naši dodavatelé podlahových krytin

Kontaktujte nás!

Pošlete nám nezávazkou poptávku. Naceníme vám materiál i montážní práce a sdělíme vám nejbližší termín realizace zakázky.

Kontakty

Máte dotaz? Napište nám!