Vinylové podlahy ( LVT )

 

  

Cavalio 0,3 - Lepené

Lepená vinylová podlaha Cavalio pro bytové prostory. Díky nášlapné vrstvě (0,3) se řadí do zátěžové třídy 23/31, která umožňuje jeho použití v bytových s intenzivním využíváním, ale zvládne i komerční prostory s lehkou zátěží.

Vaše cena:

599 Kč/ vč. DPH

Podrobnosti

Cavalio 0,55 - Lepené

Lepená vinylová podlaha Cavalio pro objekty a komerční prostory. Díky silné nášlapné vrstvě (0,55) se řadí do zátěžové třídy 23/34/42, která umožňuje jeho použití v komerčních prostorech s intenzivním využíváním. Zátěž v domácnosti tak zvládne hravě.

Vaše cena:

719 Kč/ vč. DPH

Podrobnosti

EASY LVT

Lepený vinyl EASY je díky své kvalitě, vzhledu a snadnosti pokládky i údržby skutečný favorit moderních interiérů.

Doporučená cena:

725 Kč/m2 vč. DPH

Vaše cena:

639 Kč/m2 vč. DPH

Podrobnosti

MODULEO ROOTS 40 - LEPENÁ

Vinylová podlaha MODULEO ROOTS je perfektním řešením pro Vaši domácnost. Vysoká odolnost materiálu zaručuje krásný vzhled, a to i v nejvíce frekventovaných bytových prostorech. Krytina Vám dobře poslouží i ve středně zatěžovaných komerčních a veřejných prostorech. Vybírat můžete z různých dekorů věrné imitace reálného dřeva. Dřevěný dekor lamel je skutečně přesvědčivý a od originálu byste jej stěží rozlišili na pohled i na dotyk.

Podrobnosti

MODULEO ROOTS 55 - LEPENÁ

Vinylová podlaha MODULEO ROOTS je perfektním řešením pro Vaši domácnost. Vysoká odolnost materiálu zaručuje krásný vzhled, a to i v nejvíce frekventovaných bytových prostorech. Krytina Vám dobře poslouží i ve vysoce zatěžovaných komerčních a veřejných prostorech. Vybírat můžete z různých dekorů věrné imitace reálného dřeva. Dřevěný dekor lamel je skutečně přesvědčivý a od originálu byste jej stěží rozlišili na pohled i na dotyk.

Podrobnosti

KOMPLETNÍ KOLEKCE CREATION - ZÁMKOVÝ, LEPENÝ

Kompletní produktový katalog naleznete v záložce ke stažení.

Podrobnosti

EMO - lepený vinyl

Vinylové dílce určené pro lepení k podkladu. Před lepením je třeba věnovat velkou pozornost přípravě podkladu. Pro lepení použijte pouze speciální lepidlo. Podlaha je 100% voděodolná. K podlaze nabízíme originální soklové lišty v naprosto stejném moderním dekoru a tvaru. 

Podrobnosti

Naši dodavatelé podlahových krytin

Kontaktujte nás!

Pošlete nám nezávazkou poptávku. Naceníme vám materiál i montážní práce a sdělíme vám nejbližší termín realizace zakázky.

Kontakty

Máte dotaz? Napište nám!