Vinylové podlahy ( LVT )

 

  

Cavalio 0,3 - Zámkové

Zámková vinylová podlaha Cavalio s integrovanou podložkou pro bytové prostory. Díky nášlapné vrstvě (0,3) se řadí do zátěžové třídy 23/31, která umožňuje jeho použití v bytových s intenzivním využíváním, ale zvládne i komerční prostory s lehkou zátěží.

Podrobnosti

Cavalio 0,3 - Lepené

Lepená vinylová podlaha Cavalio pro bytové prostory. Díky nášlapné vrstvě (0,3) se řadí do zátěžové třídy 23/31, která umožňuje jeho použití v bytových s intenzivním využíváním, ale zvládne i komerční prostory s lehkou zátěží.

Podrobnosti

Cavalio 0,55 - Zámkové

Zámková vinylová podlaha s integrovanou podložkou Cavalio pro objekty a komerční prostory. Díky silné nášlapné vrstvě (0,55) se řadí do zátěžové třídy 33/42, která umožňuje jeho použití v komerčních prostorech s intenzivním využíváním. Zátěž v domácnosti tak zvládne hravě.

Podrobnosti

Cavalio 0,55 - Lepené

Lepená vinylová podlaha Cavalio pro objekty a komerční prostory. Díky silné nášlapné vrstvě (0,55) se řadí do zátěžové třídy 23/34/42, která umožňuje jeho použití v komerčních prostorech s intenzivním využíváním. Zátěž v domácnosti tak zvládne hravě.

Podrobnosti

Naši dodavatelé podlahových krytin

Kontaktujte nás!

Pošlete nám nezávazkou poptávku. Naceníme vám materiál i montážní práce a sdělíme vám nejbližší termín realizace zakázky.

Kontakty

Máte dotaz? Napište nám!