Laminátové podlahy

     

Modern Aqua 3D

Laminátová plovoucí podlaha Moden Aqua 3D je vhodná do domů, bytů i komerčních prostor. Díky povrchové úpravě a v-drážce působí jako dřevěná prkna. Laminátové podlahy Modern Aqua 3D, přinesou do vašeho interiéru přirozenou a nadčasovou krásu i užitečnost. Krásné barvy a 8-mi mm deska se speciálním voděodolným HDF jádrem a extrémně těsným zámkovým spojem Aqua Pearl, to je záruka kvality a spokojenosti. Speciální zámkový spoj navíc zaručuje odolnost podlahy vůči vodě po dobu 24 hodin od polití. Laminátové podlahy Modern Aqua 3D můžete bez obav použít v kuchyni, dětském pokoji i vstupní hale.

Podrobnosti

Modern Strong V

Plovoucí laminátová podlaha  z kolekce Modern Strong V je vhodná do domácností i komerčních prostorů s velkou zátěží. Tato podlaha  se vyznačuje třídou odolnosti AC5. Podlahy mají přiznanou spáru, takže po položení podlaha vypadá jako z dřevěných prken. 8-mi mm lamely mají jemně strukturovanou povrchovou úpravu. Pokládka je díky zámkovému spoji snadná a rychlá.

Podrobnosti

AGT Natura Line

Laminátové podlahy AGT Natura Line mají užitkovou třídu 33, takže jsou vhodné do komerčních prostor na plochy se silným provozem jako např. obchodní domy, školy, víceúčelové haly, či kanceláře s otevřeným půdorysem.

Podrobnosti

AGT Effect

Laminátové podlahy AGT Effect mají užitkovou třídu 33, takže jsou vhodné do komerčních prostor na plochy se silným provozem jako např. obchodní domy, školy, víceúčelové haly, či kanceláře s otevřeným půdorysem.

Podrobnosti

EGGER

Kvalitní laminátová podlaha od renomovaného výrobce EGGER. Disponuje zámkovým spojem Clic it!, který usnadní pokládku. Třída odolnosti je W32. Rozměr jednotlivých lamel je 8 x 193 x 1292 mm, přičemž každé balení obsahuje 8 lamel. Celkem tak balení obsahuje 1,9948 m².

Podrobnosti

Naši dodavatelé podlahových krytin

Kontaktujte nás!

Pošlete nám nezávazkou poptávku. Naceníme vám materiál i montážní práce a sdělíme vám nejbližší termín realizace zakázky.

Kontakty

Máte dotaz? Napište nám!