Laminátové podlahy

     

Modern Aqua 3D

Laminátová plovoucí podlaha Moden Aqua 3D je vhodná do domů, bytů i komerčních prostor. Díky povrchové úpravě a v-drážce působí jako dřevěná prkna. Laminátové podlahy Modern Aqua 3D, přinesou do vašeho interiéru přirozenou a nadčasovou krásu i užitečnost. Krásné barvy a 8-mi mm deska se speciálním voděodolným HDF jádrem a extrémně těsným zámkovým spojem Aqua Pearl, to je záruka kvality a spokojenosti. Speciální zámkový spoj navíc zaručuje odolnost podlahy vůči vodě po dobu 24 hodin od polití. Laminátové podlahy Modern Aqua 3D můžete bez obav použít v kuchyni, dětském pokoji i vstupní hale.

Podrobnosti

Modern Strong V

Plovoucí laminátová podlaha  z kolekce Modern Strong V je vhodná do domácností i komerčních prostorů s velkou zátěží. Tato podlaha  se vyznačuje třídou odolnosti AC5. Podlahy mají přiznanou spáru, takže po položení podlaha vypadá jako z dřevěných prken. 8-mi mm lamely mají jemně strukturovanou povrchovou úpravu. Pokládka je díky zámkovému spoji snadná a rychlá.

Podrobnosti

MyStyle

Laminátová podlaha MyStyle  je z hlediska útulnosti, krásy a estetiky jednoduše perfektní. Tato luxusní podlaha představuje perfektní spojení odolnosti nejen vůči oděru a úžasné atmosféry, kterou vytváří – to vše je vylepšeno o nadčasovou eleganci a rafinované moderní prvky. Laminátové podlahy MyStyle jsou životní filozofií: Nová podoba luxusu, estetiky a stylu pro váš vlastní domov.

Podrobnosti

Naši dodavatelé podlahových krytin

Kontaktujte nás!

Pošlete nám nezávazkou poptávku. Naceníme vám materiál i montážní práce a sdělíme vám nejbližší termín realizace zakázky.

Kontakty

Máte dotaz? Napište nám!