Výprodej - PODLAHY

Texline 1969

PVC Texline je populární metrážní krytina určená pro bytové použití. Užitná třída 23/31 u této podlahy znamená, že je dostatečně odolná pro použití ve všech bytových prostorách, ale také v komerčních prostorách s nízkou zátěží. Povrchová úprava byla navržena tak, aby vyhověla nárokům každé domácnosti. Kvůli tomu se také zvýšila PUR ochrana a podlaha se opatřila protiskluznou úpravou. Jedná se o zdravotně nezávadnou a 100 % ekologicky šetrnou podlahovou krytinu. Unikátní patentovaná technologie - textilní podložka GERFLOR, jako jediná na trhu, dokáže spolehlivě vyrovnat drobné nerovnosti podkladu.

Doporučená cena:

436 Kč/m2 vč. DPH

Vaše cena:

359 Kč/m2 vč. DPH

Podrobnosti

HQR 1786

HQR je vinylová podlaha v metráži navržena tak, aby byla maximálně odolná proti opotřebení a dala se použít jak v komerčních prostorách, tak i v domácnostech. Nabízí vysokou odolnost užitné třídy 41. Technologie Fiber Glass textilní podložky umožňuje snížení nákladů spojených s přípravou podkladu a následnou pokládkou krytiny. Tato technologie dokáže vyrovnávat drobné nerovnosti v podkladu, snižuje hluk a velmi dobře akumuluje teplo. Jedná se o ekologicky šetrnou podlahovou krytinu s antibakteriální ochranou Sanosol. Unikátní patentovaná technologie - textilní podložka GERFLOR - jako jediná na trhu dokáže spolehlivě vyrovnávat drobné nerovnosti podkladu.

Doporučená cena:

545 Kč/m2 vč. DPH

Vaše cena:

399 Kč/m2 vč. DPH

Podrobnosti

Naši dodavatelé podlahových krytin

Kontaktujte nás!

Pošlete nám nezávazkou poptávku. Naceníme vám materiál i montážní práce a sdělíme vám nejbližší termín realizace zakázky.

Kontakty

Máte dotaz? Napište nám!