PODLAHY

    ŠIROKÝ VÝBĚR ZBYTKŮ ZA ZVÝHODNĚNÉ CENY

AGT DUB

Nadčasová odolnost a jedinečný design jsou rysy kolekce AGT Special.  Osvěžte své obytné prostory sérií AGT Special, která vytváří nové trendy. Podlahy jsou voděodolné až 24 hodin - voděodolnost byla potvrzena testem NALFA.

Doporučená cena:

361 Kč/m2 vč. DPH

Vaše cena:

249 Kč/m2 vč. DPH

Podrobnosti

ATG DUB FREJZA

Objevte inovace s přírodou inspirovanou podlahou z kolekce Bella Neo. Vyberte si podlahu Dub Frezya se strukturou dřeva a vnímejte přírodu ve svém bytě. Podlahy jsou voděodolné až 24 hodin - voděodolnost byla potvrzena testem NALFA.   Laminované panely AGT jsou kvalitní za příznivou cenu. Jejich třída otěru AC3 zajišťuje odolnost proti poškrábání. Panely využívají zámkový systém L2C, který zajišťuje jednoduchou a bezproblémovou instalaci . Snadno je také možné provádět drobné opravy a vyměňovat jednotlivé prvky. Plovoucí montáž podlah AGT umožňuje dokonce kompletní rozebrání podlahy a její opětovné položení na jiné místo. Jedná se o perfektní produkt do dětského pokoje, ložnice nebo pracovního prostoru.  

Doporučená cena:

361 Kč/m2 vč. DPH

Vaše cena:

249 Kč/m2 vč. DPH

Podrobnosti

ATG Gardenia

Díky této podlaze vnesete svému okolí eleganci a přírodu. Podlahové panely Gardenia PRK 109 jsou: - VODOTĚSNÉ až 24 hodin - Rychlá a snadná instalace - Odolné vůči UV záření - Odolné proti poškrábání - Odolné proti bodovým nárazům - Snadno se čistí

Doporučená cena:

361 Kč/m2 vč. DPH

Vaše cena:

249 Kč/m2 vč. DPH

Podrobnosti

Texline 1969

PVC Texline je populární metrážní krytina určená pro bytové použití. Užitná třída 23/31 u této podlahy znamená, že je dostatečně odolná pro použití ve všech bytových prostorách, ale také v komerčních prostorách s nízkou zátěží. Povrchová úprava byla navržena tak, aby vyhověla nárokům každé domácnosti. Kvůli tomu se také zvýšila PUR ochrana a podlaha se opatřila protiskluznou úpravou. Jedná se o zdravotně nezávadnou a 100 % ekologicky šetrnou podlahovou krytinu. Unikátní patentovaná technologie - textilní podložka GERFLOR, jako jediná na trhu, dokáže spolehlivě vyrovnat drobné nerovnosti podkladu.

Doporučená cena:

436 Kč/m2 vč. DPH

Vaše cena:

359 Kč/m2 vč. DPH

Podrobnosti

HQR 1786

HQR je vinylová podlaha v metráži navržena tak, aby byla maximálně odolná proti opotřebení a dala se použít jak v komerčních prostorách, tak i v domácnostech. Nabízí vysokou odolnost užitné třídy 41. Technologie Fiber Glass textilní podložky umožňuje snížení nákladů spojených s přípravou podkladu a následnou pokládkou krytiny. Tato technologie dokáže vyrovnávat drobné nerovnosti v podkladu, snižuje hluk a velmi dobře akumuluje teplo. Jedná se o ekologicky šetrnou podlahovou krytinu s antibakteriální ochranou Sanosol. Unikátní patentovaná technologie - textilní podložka GERFLOR - jako jediná na trhu dokáže spolehlivě vyrovnávat drobné nerovnosti podkladu.

Doporučená cena:

545 Kč/m2 vč. DPH

Vaše cena:

399 Kč/m2 vč. DPH

Podrobnosti

Naši dodavatelé podlahových krytin

Kontaktujte nás!

Pošlete nám nezávazkou poptávku. Naceníme vám materiál i montážní práce a sdělíme vám nejbližší termín realizace zakázky.

Kontakty

Máte dotaz? Napište nám!