Nová prodejní hala podlahových krytin

16. 11. 2018

Nákup podlahy je pro každého zákazníka investice spojená s rekonstrukcí nebo zařizováním nového bydlení. Pro výběr podlah máme v areálu Milostovicích u Opavy podlahové studio a prodejní halu podlahových krytin.

V  prostorech areálu je podlahové studio o ploše 150 m2. V prostoru studia jsou  soustředěny jednotlivé stojany,příruční vzorky,dekorové knihy,katalogy se vzory podlahových krytin a nakupující se mohou lépe orientovat v nabídce a kvalitě podlahy. Nakupující se rozhodne pro svou ideální podlahu, dle nabídky.

Zákaznicí kteří chtějí vidět podlahovou krytinu fyzicky, tak máme otevřenou prodejní halu  podlahových krytin. V hale nabízíme PVC, vinylové lamely, bytové koberce, objektové koberce,kusové koberce a další podlahové krytiny.

Naše firma získala exkluzivitu na prodej vybraných krytin světových výrobců GERFLOR, TARKETT, FORBO,JAMES HALSTEND FLOORING, kde můžeme nabídnout zajímavé ceny.

Zákaznici mohou využít bezplatné parkoviště v areálu.  Při nákupu zboží naše firma zajišťuje rozvoz v  Opavě a okolí  ZDARMA.

 

 

 

 

Naši dodavatelé podlahových krytin

Kontaktujte nás!

Pošlete nám nezávazkou poptávku. Naceníme vám materiál i montážní práce a sdělíme vám nejbližší termín realizace zakázky.

Kontakty

Máte dotaz? Napište nám!