Novinky

 ZPĚT    

2. 5. 2019

VINYLOVÁ PLOVOUCÍ PODLAHA EXPONA CLIC

EXPONA CLIC 19 dB Plovoucí vinylová podlaha Expona Clic 19 dB se vyrábí s novým zámkovým systémem Välinge 5G-i, který je o 30 % pevnější než konkurenční kompaktní zámky. Podlaha má integrovanou akustickou podložku, která snižuje kročejový útlum o 19 dB a není nutné při montáži použít podložku, kterou doporučují výrobci pod plovoucí vinylové podlahy. Výhodou integrované podložky je kladení na původní podklady jako dlažby, pvc a rovné podklady. Krytina je 100% vodě odolná, je tedy vhodná do všech komerčních a bytových prostor, včetně kuchyně, koupelny. Vinylová podlaha Expona Clic 19 dB neobsahuje ftaláty, formaldehyd, pentachlorfenol. Je 100% recyklovatelná, je držitelem nejpřísnějšího certifikátu Indoor Air Comfort Gold.

16. 11. 2018

Nová prodejní hala podlahových krytin

Nákup podlahy je pro každého zákazníka investice spojená s rekonstrukcí nebo zařizováním nového bydlení. Pro výběr podlah máme v areálu Milostovicích u Opavy podlahové studio a prodejní halu podlahových krytin. V prostorech areálu je podlahové studio o ploše 150 m2. V prostoru studia jsou soustředěny jednotlivé stojany,příruční vzorky,dekorové knihy,katalogy se vzory podlahových krytin a nakupující se mohou lépe orientovat v nabídce a kvalitě podlahy. Nakupující se rozhodne pro svou ideální podlahu, dle nabídky. Zákaznicí kteří chtějí vidět podlahovou krytinu fyzicky, tak máme otevřenou prodejní halu podlahových krytin. V hale nabízíme PVC, vinylové lamely, bytové koberce, objektové koberce,kusové koberce a další podlahové krytiny. Naše firma získala exkluzivitu na prodej vybraných krytin světových výrobců GERFLOR, TARKETT, FORBO,JAMES HALSTEND FLOORING, kde můžeme nabídnout zajímavé ceny. Zákaznici mohou využít bezplatné parkoviště v areálu. Při nákupu zboží naše firma zajišťuje rozvoz v Opavě a okolí ZDARMA.

26. 9. 2018

AKCE ŘÍJEN 2018 VINYLOVÉ DÍLCE ALWOOD ZA CENU 396,-KČ

AKČNÍ NABÍDKA - VINYLOVÉ DÍLCE ,, ALLWOOD '' Vinylové podlahy vhodné do všech bytových prostorů. CENA 396,-kč/m2 včetně DPH.

14. 8. 2018

PLATEBNÍ TERMINÁL

Od 14.8.2018 můžete u nás využívat platební terminál

30. 7. 2018

CERAMIN - ekologické podlahy

Nově jsme zařadili do naší nabídky CERAMIN - ekologické podlahy Jedná se o inovativní podlahy, které jsou jako první svého druhu vyrobeny na unikátní nosné desce CERAMIN. Tyto podlahy jsou ekologickým nástupcem vinylových podlah, neobsahují ftaláty, změkčovadla, ani jiné škodlivé látky. CERAMIN je složen z minerálních látek, které se používají například v potravinářském, či zdravotnickém průmyslu a svým složením se velmi podobá keramice. Oproti ní má však nižší hustotu, také je výrazně lehčí a pružný. CERAMIN je velmi robustní a odolný materiál, vhodný jako nosič pro podlahové krytiny, nebo stěnové panely. CERAMIN umí nahradit vinylové podlahy, keramické obklady a dlažbu.

8. 4. 2018

Novinka v sortimentu

Rozšířili jsme sortiment o produkty firmy Dr.Schutz. Společnost Dr. Schutz® Group je v Evropě číslo ❶ v oblasti renovace, ošetřování a čištění podlahovin. Rok 1955 byl rokem zrodu původně malé firmy Chema Chemie, která se postupem času proměnila v dnešní výrobně-obchodní skupinu Dr. Schutz® Group. Za 60 let se mnohé změnilo. Byla postavena nová továrna na zelené louce, rozšířena výzkumná a vývojová laboratoř, postaveno nové školicí centrum Dr. Karl Schutz Schulungsakademie a mnoho jiného. Dr. Schutz® Group se stal stálicí a celosvětově silným hráčem v oblasti čištění, ošetřování, ochrany a renovace všech typů podlahovin.

1. 4. 2018

AKCE - SLEVA

AKCE SLEVA - PVC TARKETT EXCLUSIVE 300+ Cena 289,- kč/ m2 s DPH. Tloušťka -3mm Nášlapná vrstva - 0,35mm Výběr - 8 DEKORŮ Šíře 3m + 4m

4. 11. 2017

Vinylové dílce ALLWOOD

NOVINKA KOLEKCE LUXUSNÍCH VINYLOVÝCH DÍLCŮ . NABÍZÍME VLASTNÍ KOLEKCI VINYLOVÝCH DÍLCŮ NĚMECKÉHO VÝROBCE. NÁZEV KOLEKCE - ALLWOOD VINYLOVÉ DÍLCE V NABÍDCE LEPENÉ A CLICK. NÁŠLAPNÁ VRSTVA 0.3mm CENA http://allpodlahy.cz/domains/0001/userfiles/files/Allwood.pdf

3. 9. 2017

NOVÉ PODLAHOVÉ STUDIO - Změna adresy

NOVÉ PODLAHOVÉ STUDIO ADRESA : LIHOVARSKÁ 19/10 MILOSTOVICE U OPAVY

8. 8. 2017

NOVINKA objektový koberec SELLA

NOVINKA - KOBEREC SELLA - VHODNÝ DO KOMERČNÍ A BYTOVÉ VÝSTAVBY. Koberec - SELLA - typ uzel vyroben 100% PA vlákna s úpravou SD - solution dyed - probarvené vlákno ochráněno roztokem z výroby, které zabraňuje znečistění koberce. Zátěžové třída 33, splňuje zátěž pro veřejné a komerční prostory. Index plamene Bfl-s1. Koberec nabízíme ve 12ti dekorech v šíři 4m.

25. 4. 2017

FORBO SMARAGD CLASSIC, SMARAGD LUX

PROJEKTOVÝ VINYL FORBO PROJEKTOVÝ HOMOGENIZOVANÝ HETEROGENNÍ VINYL - FORBO - SMARAGD CLASSIC, SMARAGD LUX Kolekce vinylu v rolích SMARAGD CLASSIC a SMARAGD LUX vám nabízí kvalitu společnosti Forbo v nadčasovém designu. Design, který prokázal své praktické hodnoty je nabízen v pestré škále barev řady SMARAGD CLASSIC a SMARAGD LUX. Perfektně funguje téměř za všech okolností, a je bezproblémovou volbou, která vás nezklame. Společnost Forbo Flooring Systems je oficiálně akceptována jako dodavatel ruských drah vysoce zátěžového vinylu SMARAGD CLASSIC FR , druhé největší železniční sítě na světě, přepravujících 0,95 miliardy cestujících a 1,2 miliardy tun nákladu ročně v 11 časových pásmech. Moskevské opravny lokomotiv používají SMARAGD CLASSIC FR při renovaci elektrických vagonů v rámci probíhajícího projektu modernizace vozového parku. Prohlédněte si kolekci homogenizovaného vinylu FORBO SMARAGD CLASSIC, SMARAGD LUX a objevte dokonalou kombinaci nejmodernějšího vzoru a barev a silného odolného materiálu, která nabízí vhodné řešení pro jakékoliv použití. Kolekce představuje vyváženou škálu dekorů v rozsáhlé moderní paletě barev, takže si vždy vyberete vzor, který dokonale doplní váš interiér. • Odolné a trvanlivé podlahy, které i po letech stále vypadají dobře • Snadno čistitelné podlahy s nízkými nároky na údržbu Buďte osobití V podlahách mohou být začleněny barvy, které udělají interiér zajímavější.

Naši dodavatelé podlahových krytin

Kontaktujte nás!

Pošlete nám nezávazkou poptávku. Naceníme vám materiál i montážní práce a sdělíme vám nejbližší termín realizace zakázky.

Kontakty

Máte dotaz? Napište nám!