FORBO SMARAGD CLASSIC, SMARAGD LUX

25. 4. 2017

PROJEKTOVÝ VINYL  FORBO 

PROJEKTOVÝ HOMOGENIZOVANÝ HETEROGENNÍ VINYL - FORBO - SMARAGD CLASSIC, SMARAGD LUX 

Kolekce vinylu v rolích SMARAGD CLASSIC a SMARAGD LUX vám nabízí kvalitu společnosti Forbo v nadčasovém designu.

 

Design, který prokázal své praktické hodnoty je nabízen v  pestré škále barev řady SMARAGD CLASSIC a  SMARAGD LUX. Perfektně funguje téměř za všech okolností, a je bezproblémovou volbou, která vás nezklame.

 

Společnost Forbo Flooring Systems je oficiálně akceptována jako dodavatel ruských drah vysoce zátěžového vinylu SMARAGD CLASSIC FR , druhé největší železniční sítě na světě, přepravujících 0,95 miliardy cestujících a 1,2 miliardy tun nákladu ročně v 11 časových pásmech.  Moskevské opravny lokomotiv  používají SMARAGD CLASSIC FR při renovaci elektrických vagonů v rámci probíhajícího projektu modernizace vozového parku.

 

Prohlédněte si kolekci homogenizovaného  vinylu FORBO  SMARAGD CLASSIC, SMARAGD LUX  a objevte dokonalou kombinaci nejmodernějšího vzoru a barev a silného odolného materiálu, která nabízí vhodné řešení pro jakékoliv použití. 
Kolekce představuje vyváženou škálu dekorů  v rozsáhlé moderní paletě barev, takže si vždy vyberete vzor, který dokonale doplní váš interiér. 

 
• Odolné a trvanlivé podlahy, které i po letech stále vypadají dobře
• Snadno čistitelné podlahy s nízkými nároky na údržbu

Buďte osobití
V podlahách mohou být začleněny barvy, které udělají interiér zajímavější.

 

Naši dodavatelé podlahových krytin

Kontaktujte nás!

Pošlete nám nezávazkou poptávku. Naceníme vám materiál i montážní práce a sdělíme vám nejbližší termín realizace zakázky.

Kontakty

Máte dotaz? Napište nám!