Bytové vinylové podlahy v metráži 

ZPĚT

ALLTEX

ALLTEX od firmy GERFLOR patří díky patentované technologie podkladového filcu mezi samovyrovnávací podlahovou krytinu, která dokáže spolehlivě vyrovnat drobné nerovnosti podkladu.

Podrobnosti

ICONIC 300+

Kolekce bytového PVC v rolích ICONIK+ představuje širokou paletu nadčasových dekorů a je perfektní rovnováhou mezi stylem a funkčností. Celková tloušťka 3mm poskytuje excelentní akustický a zesílená nášlapná vrstva dodává trvanlivost a odolnost. Proto je tato kolekce vhodná především do kuchyní a obývacích pokojů Díky naší povrchové úpravě Extreme Protection je vaše podlaha mimořádně odolná a snadno se udržuje čistá a krásná.

Podrobnosti

ICONIC 220T

Kolekce vinylových krytin ICONIK 220T pro domácnost v rolích je cenově dostupným řešením pro snadné rekonstrukce. Její speciální textilní podložka poskytuje tepelný i akustický komfort pro útulné bydlení a nabízí i další výhodu: textilní podložka skryje drobné vady podkladu, a proto není nutná jeho příprava. Díky naší povrchové úpravě Extreme Protection se podlaha snadno čistí a udržuje krásná.

Podrobnosti

HQR

Produktová řada PVC podlah Gerflor HQR byla navržena tak, aby byla maximálně odolná proti opotřebení a dala se použít zároveň v komerčních prostorách i v domácnostech. Nabízí vysokou odolnost užitné třídy 41 a širokou nabídku luxusních dekorů. Naprosto unikátní technologie Fiber Glass textilní podložky umožňuje snížení nákladů spojených s přípravou podkladu a následnou pokládkou krytiny. Tato technologie dokáže vyrovnávat drobné nerovnosti v podkladu, snižuje hluk a velmi dobře akumuluje teplo. Vysokou kvalitu podlah Gerflor HQR podtrhuje 15 letá záruka, která se vztahuje na bytové prostory.

Podrobnosti

HOME COMFORT

PVC podlaha Gerflor Home Comfort patří do kategorie bytových podlahových krytin poskytující díky tloušťce 4 mm ještě lepší pohodlí a dokonalou zvukovou izolaci. Nabízí veškeré výhody koberce společně se snadnou údržbou a hygienou vinylové podlahy. Užitná třída 23/31 značí, že je dostatečně odolná pro použití v domácnostech a to i na plochách s intenzivním provozem (např. obývací pokoje, vstupní haly), a že ji můžeme bez obav použit i v lehce zatěžovaných komerčních provozech (např. hotelové pokoje, konferenční místnosti, malé kanceláře).

Podrobnosti

Exclusive 300+ Concept Sawn - DOPRODEJ NA DOTAZ

Vinylová podlaha výrobce  Tarkett . Podlahová krytina je určena třídou zátěže pro středně komerční a bytové objekty. Celková tloušťka 3.0mm ,nášlapná vrstva 0.35mm, úprava povrchu Extreme Protection  zaručuje trvanlivost a odolnost vinylové podlahy.Vynikající absorbce hluku 19db. Záruka výrobce 15 let 

Podrobnosti

LONGTEX - DOPRODEJ NA DOTAZ

Bytové PVC na filcu z hladkým povrchem pro snadnou údržbu

Podrobnosti

TEXALL - DOPRODEJ NA DOTAZ

Vinylová podlaha vhodná i do komerčních prostor. Třída zátěže 41 a podkladový filc jsou hlavní výhody krytiny.

Podrobnosti

Naši dodavatelé podlahových krytin

Kontaktujte nás!

Pošlete nám nezávazkou poptávku. Naceníme vám materiál i montážní práce a sdělíme vám nejbližší termín realizace zakázky.

Kontakty

Máte dotaz? Napište nám!