Bytové vinylové podlahy v metráži 

ZPĚT

ALLTEX

ALLTEX od firmy GERFLOR patří díky patentované technologie podkladového filcu mezi samovyrovnávací podlahovou krytinu, která dokáže spolehlivě vyrovnat drobné nerovnosti podkladu.

Podrobnosti

ICONIC 300+

Kolekce bytového PVC v rolích ICONIK+ představuje širokou paletu nadčasových dekorů a je perfektní rovnováhou mezi stylem a funkčností. Celková tloušťka 3mm poskytuje excelentní akustický a zesílená nášlapná vrstva dodává trvanlivost a odolnost. Proto je tato kolekce vhodná především do kuchyní a obývacích pokojů Díky naší povrchové úpravě Extreme Protection je vaše podlaha mimořádně odolná a snadno se udržuje čistá a krásná.

Podrobnosti

ICONIC 220T

Kolekce vinylových krytin ICONIK 220T pro domácnost v rolích je cenově dostupným řešením pro snadné rekonstrukce. Její speciální textilní podložka poskytuje tepelný i akustický komfort pro útulné bydlení a nabízí i další výhodu: textilní podložka skryje drobné vady podkladu, a proto není nutná jeho příprava. Díky naší povrchové úpravě Extreme Protection se podlaha snadno čistí a udržuje krásná.

Podrobnosti

HQR

GERFLOR

Podrobnosti

Exclusive 300+ Concept Sawn

Vinylová podlaha výrobce  Tarkett . Podlahová krytina je určena třídou zátěže pro středně komerční a bytové objekty. Celková tloušťka 3.0mm ,nášlapná vrstva 0.35mm, úprava povrchu Extreme Protection  zaručuje trvanlivost a odolnost vinylové podlahy.Vynikající absorbce hluku 19db. Záruka výrobce 15 let 

Podrobnosti

LONGTEX

Bytové PVC na filcu z hladkým povrchem pro snadnou údržbu

Podrobnosti

TEXALL ( prima )

Vinylová podlaha vhodná i do komerčních prostor. Třída zátěže 41 a podkladový filc jsou hlavní výhody krytiny.

Podrobnosti

Naši dodavatelé podlahových krytin

Kontaktujte nás!

Pošlete nám nezávazkou poptávku. Naceníme vám materiál i montážní práce a sdělíme vám nejbližší termín realizace zakázky.

Kontakty

Máte dotaz? Napište nám!